Chceš slevu 100 Kč
na první nákup?
ANO
NE

ECO SINKERS

Webová stránka značky: ECO SINKERS

ECO SINKERS

Vítejte v ECO Sinkers™
Olovo v půdě a ve vodě jako těžký toxický kov nelze vyloučit bez následků. Rostliny, které extrahují živiny z půdy a vody, přijímají minerální částice toxického olova, které se mohou nacházet v postiženém substrátu. Při pokračování potravinového řetězce se olovo přenáší i do těla rostlin a živočichů. Možná by někdo řekl, že těch pár kousků olova, které nechal ve vodě během výpravy, ještě nikomu neublížilo. Nebuďme však individualisté a mějme na paměti, že u vody nejsme a nelovíme sami.

Myšlenka ECO Sinkers™
Společnost ECO D&M Ltd. se začala zabývat vnímáním „problémů s toxickým olovem“ v roce 2015. Příprava železo-betonové směsi a celkový design formovaly dlouhodobý pokrok a vývoj až po finální produktovou řadu. Primárním cílem bylo přijít s produktem, který by byl cenově dostupný pro všechny rybáře. Sekundárním cílem bylo posunout myšlenku environmentální aktivity a výměny klasického olova za betonové zátěže vyrobené ze 100 % recyklovatelných materiálů. V závěrečné fázi byl vyroben speciální design, který splňuje požadavky i těch nejnáročnějších rybářů na různé druhy vod a vícenásobné zkoušky všech typů ECO SINKERS zátěží.

Vize ECO Sinkers™
Usilovně pracujeme na tom, aby byly naše výrobky účinné, produktivní, udržitelné a praktické pro každodenní život v přírodě. Výrobky dostaly svůj konečný tvar a Eco Sinkers cesta začala. Kráčejte po našem boku, jak kráčíme my vedle Vašeho a sdílejme spolu krásné pocity a emoce od vody. Naším cílem byl, je a bude zákaznický servis, dostupnost a kvalita produktů, stejně jako rychlé a bezpečné doručení, na kterém pracujeme každý den. Nezapomeňte, že „být ekologický“ není jen o nákupu „ekologických výrobků“. Je to závazek k udržitelnému životnímu stylu na naší planetě a pro budoucí generace.

6 položek celkem
Zátěž ECO Sinkers BLOCK InLine
Akce
od 40 Kč–20 %
od 26 Kč bez DPH
od 32 Kč
Kód: ES-B60
Zátěž ECO Sinkers Grippa
Akce
od 40 Kč–20 %
od 26 Kč bez DPH
od 32 Kč
Kód: ES-G100
Zátěž ECO Sinkers Hruška
Akce
od 37 Kč–20 %
od 25 Kč bez DPH
od 30 Kč
Kód: ES-H80
Zátěž ECO Sinkers Pasta
Akce
od 37 Kč–20 %
od 25 Kč bez DPH
od 30 Kč
Kód: ES-P60
Zátěž ECO Sinkers Safety DROPP InLine
Akce
od 56 Kč –19 %
od 37 Kč bez DPH
od 45 Kč
Kód: ES-D130
Rybářský Magnet ECO Sinkers F-9 s Lanem
1 177 Kč bez DPH
1 424 Kč
Kód: ES-FMM9

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem