REGISTRUJ SE NA CARPCENTRUM A ZÍSKEJ SLEVU NA ZBOŽÍ A MNOHO DALŠÍCH VÝHOD

ECO SINKERS

Webová stránka značky: ECO SINKERS

ECO SINKERS

Vítejte v ECO Sinkers™
Olovo v půdě a ve vodě jako těžký toxický kov nelze vyloučit bez následků. Rostliny, které extrahují živiny z půdy a vody, přijímají minerální částice toxického olova, které se mohou nacházet v postiženém substrátu. Při pokračování potravinového řetězce se olovo přenáší i do těla rostlin a živočichů. Možná by někdo řekl, že těch pár kousků olova, které nechal ve vodě během výpravy, ještě nikomu neublížilo. Nebuďme však individualisté a mějme na paměti, že u vody nejsme a nelovíme sami.

Myšlenka ECO Sinkers™
Společnost ECO D&M Ltd. se začala zabývat vnímáním „problémů s toxickým olovem“ v roce 2015. Příprava železo-betonové směsi a celkový design formovaly dlouhodobý pokrok a vývoj až po finální produktovou řadu. Primárním cílem bylo přijít s produktem, který by byl cenově dostupný pro všechny rybáře. Sekundárním cílem bylo posunout myšlenku environmentální aktivity a výměny klasického olova za betonové zátěže vyrobené ze 100 % recyklovatelných materiálů. V závěrečné fázi byl vyroben speciální design, který splňuje požadavky i těch nejnáročnějších rybářů na různé druhy vod a vícenásobné zkoušky všech typů ECO SINKERS zátěží.

Vize ECO Sinkers™
Usilovně pracujeme na tom, aby byly naše výrobky účinné, produktivní, udržitelné a praktické pro každodenní život v přírodě. Výrobky dostaly svůj konečný tvar a Eco Sinkers cesta začala. Kráčejte po našem boku, jak kráčíme my vedle Vašeho a sdílejme spolu krásné pocity a emoce od vody. Naším cílem byl, je a bude zákaznický servis, dostupnost a kvalita produktů, stejně jako rychlé a bezpečné doručení, na kterém pracujeme každý den. Nezapomeňte, že „být ekologický“ není jen o nákupu „ekologických výrobků“. Je to závazek k udržitelnému životnímu stylu na naší planetě a pro budoucí generace.

3 položek celkem
Zátěž ECO Sinkers Grippa
SLEVA AŽ 20 % kód SEZONA
od 35 Kč bez DPH
od 42 Kč
Kód: ES-G100
Zátěž ECO Sinkers Hruška
SLEVA AŽ 20 % kód SEZONA
od 32 Kč bez DPH
od 39 Kč
Kód: ES-H80
Zátěž ECO Sinkers Pasta
SLEVA AŽ 20 % kód SEZONA
od 32 Kč bez DPH
od 39 Kč
Kód: ES-P60

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení