Chceš slevu 100 Kč
na první nákup?
ANO
NE
Milí Zákazníci, od 15.7. do 24.7. budeme mít provozní přestávku z důvodu dovolené. Během této doby můžete nadále objednávat jako obvykle, ale Vaše objednávky začneme postupně vyřizovat od 24.7. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost. Těšíme se na Vaši další přízeň! Váš tým CARPCENTRUM

Prodej povolenek na revíry rybářského spolku Napajedla - Spytihněv

Nově v naší kamenné prodejně zakoupíte krátkodobé povolenky pro lov na revírech rybářského spolku Napajedla - Spytihněv.

Rybáři z okolí naší prodejny už nemusí složitě plánovat zakoupení povolenky před svou výpravou. Stačí se u nás zastavit kdykoli např. při doplňování zásob a povolenku Vám vypíšeme na požadovaný termín lovu. Poté už můžete vyrazit přímo k vodě a nemusíte přemýšlet kde a kdy povolenku zakoupit.

Ceny povolenek:

Denní 400,- Kč
Třídenní 900,- Kč
Týdenní 1200,- Kč
   
Denní mládež 100,- Kč
Třídenní mládež 200,- Kč
Týdenní mládež 300,- Kč

 

ZTP, studenti 50% sleva
Vypsání povolenky 20,- Kč

 

Povolenky se vydávají jen s platným rybářským lístkem vydaným KÚ.
Vypsaná povolenka musí obsahovat:
příjmení, jméno, adresu, (členství), číslo RL, číslo povolenky, datum povolení na dobu lovu.
 

PLATBA ZA POVOLENKY POUZE V HOTOVOSTI !!!!!

 

Výtah z BPLR pro kratkodobe povolenky 2020

Bližší podmínky lovu v našich vodách

 

O spolku Napajedla - Spytihněv

Vážení příznivci sportovního rybolovu, jsme rádi, že otevíráte webové stránky našeho spolku. Ten vznikl již 24. května 1911, oslavili jsme tedy 100 let jeho trvání. Za tuto dobu se pochopitelně změnilo hodně věcí. Láska k přírodě a ke sportovnímu vyžití je však v současné době stejná, jak tomu bylo v začátcích rybaření v Napajedlích a ve Spytihněvi.

Náš spolek je samostatnou právnickou osobou a obhospodařuje rybářský revír Morava 11A. Pro Vaši orientaci – regionálně náležíme do Zlínského kraje. Napajedla i Spytihněv leží na břehu řeky Moravy mezi městy Otrokovice a Uherské Hradiště. Do revíru Morava 11A patří slepá ramena řeky Moravy (její původní tok před regulací) a štěrkopísková jezera vytvořená těžbou štěrku.

Slepá ramena :

  • Stará Morava o rozloze 8 ha v katastru města Napajedla
  • Pěnné o rozloze 10 ha v katastru města Napajedla
  • Pod zahrádkami o rozloze 5 ha v katastru obce Spytihněv
  • Německé o rozloze 11 ha v katastru obce Spytihněv

Štěrkopísková ramena :

  • U jezu o rozloze 20 ha v katastru obce Spytihněv
  • Bezedné o rozloze 12 ha v katastru obce Spytihněv

Všechny části revíru jsou každoročně zarybňovány podle plánu schváleným Zlínským krajským úřadem. Mezi vysazované druhy ryb patří: kapr, amur, lín, sumec, štika, candát a úhoř. Ostatní druhy ryb vyskytující se v revíru považujeme za tzv. bílou rybu (cejn, plotice, perlín atd.) Obsádka ryb se řídí velikostí části jednotlivého úseku revíru. Revíry jsou dobře zarybněny, o čemž svědčí každoroční úlovky ryb a zájem členů jiných organizací o naše roční i krátkodobé povolenky.

Doufáme, že i Vy se rozhodnete pro návštěvu našeho revíru, a že zde prožijete krásné chvíle umocněné pěknými úlovky.