O nás

Hlavním předmětem podnikání naší mladé a dynamické společnosti je maloobchodní prodej na území České republiky a Slovenska, poradenství v oboru sportovního rybolovu.

Nabízíme široký sortiment zboží zejména pro kapraře. Postupně rozšíříme sortiment o feeder, plavanou, přívlač, lov sumců a zimní rybolov.

Dále u nás najdete velký výběr vybavení pro camping a pobyt u vody (bivaky, lehátka, křesílka, spacáky, vařiče/jídelní sady, přístřešky, deštníky, stojany na pruty, oblečení a další doplňky).

Soustředíme se na distribuci místních i světových značek jako je Fox, Nash, Okuma, Prologic, Delphin, Mivardi, Giants Fishing, Wychwood, Spomb, RR Baits, Carp Only, Mikbaits, MZ Carp, Ridge Monkey, CarpRUs, Munch Baits, Sportex, Flajzar, Kolibri, No Respect-KIMOT, Lowrance, Nikl, Starfishing, JRC, Climax, Sonik, Coppens, Carpstyle a mnoho dalších.

Pokud jde o sortiment, naleznete zde vše co potřebuje kaprař do své výbavy.

V roce 2019 jsme pro Vás otevřeli novou kamennou prodejnu v Uherském Brodě, která je momentálně zaměřena především na lov kaprů a pobyt u vody.

Budeme velmi rádi, pokud se Vám bude v naší nové kamenné prodejně líbit a doufáme, že budete s našimi službami spokojeni.

Na Vaši návštěvu se těší team CARPCENTRUM.