Vážení zákazníci, kamenná prodejna CARPCENTRUM Uherský Brod je momentálně pro veřejnost uzavřena z důvodu nařízení Vlády. Eshop funguje i nadále bez omezení. Připravili jsme pro Vás možnost každodenního rozvozu zboží po okolí - více informací získáte na telefonu 777915943, nebo mailu: info@carpcentrum.cz

O nás

Hlavním předmětem podnikání naší mladé a dynamické společnosti je maloobchodní prodej potřeb pro rybáře na území České republiky a Slovenska, poradenství v oboru sportovního rybolovu.

Nabízíme široký sortiment zboží zejména pro kapraře. Postupně rozšiřujeme sortiment o feeder, plavanou, přívlač, lov sumců a zimní rybolov.

Dále u nás najdete velký výběr vybavení pro camping a pobyt u vody (bivaky, čluny, lehátka, křesílka, spacáky, vařiče/jídelní sady, přístřešky, deštníky, stojany na pruty, oblečení a další doplňky).

Soustředíme se na distribuci místních i světových značek jako je Fox, Nash, Okuma, Prologic, Delphin, Mivardi, Giants Fishing, Wychwood, Spomb, RR Baits, Carp Only, Mikbaits, MZ Carp, Ridge Monkey, CarpRUs, Munch Baits, Sportex, Flajzar, Kolibri, No Respect-KIMOT, Lowrance, Nikl, Starfishing, JRC, Climax, Sonik, Coppens, Carpstyle, Boat007, Haswing a mnoho dalších.

Pokud jde o sortiment, naleznete zde vše co potřebuje kaprař do své výbavy.

V roce 2019 jsme pro Vás otevřeli novou kamennou prodejnu v Uherském Brodě, která je momentálně zaměřena především na lov kaprů a pobyt u vody.

Budeme velmi rádi, pokud se Vám bude v naší nové kamenné prodejně líbit a doufáme, že budete s našimi službami spokojeni.

Na Vaši návštěvu se těší team CARPCENTRUM.

LRM_EXPORT_332540208928625_20190722_170808070