Chceš slevu 100 Kč
na první nákup?
ANO
NE

O nás

CARPCENTRUM je mladá, dynamická společnost zabývající se maloobchodním prodejem potřeb pro rybáře na území České republiky a Slovenska vč. poradenství v oboru sportovního rybolovu.

Nabízíme široký sortiment zboží převážně pro kapraře. Postupně rozšiřujeme náš sortiment zboží o rybolovné techniky jako je feeder, plavaná, přívlač, lov sumců a zimní rybolov.

Dále u nás najdete velký výběr vybavení pro camping a pobyt u vody (bivaky, čluny, lehátka, křesílka, spacáky, vařiče/jídelní sady, přístřešky, deštníky, stojany na pruty, oblečení a další doplňky).

Soustředíme se na distribuci místních i světových značek jako je FOX, Okuma, Prologic, Delphin, Mivardi, Giants Fishing, Wychwood, Spomb, Savage Gear, Black Cat, Carp Only, Mikbaits, MZ Carp, Ridge Monkey, CarpRUs, Munch Baits, Jet-Fish, LK Baits, Sportex, Flajzar, Kolibri, No Respect-KIMOT, Lowrance, Nikl, Starfishing, JRC, Climax, Sonik, Coppens, Carpstyle, Boat007, Haswing, Garda, Daiwa, Deeper, Shimano a mnoho dalších.

Pokud jde o sortiment, naleznete u nás vše co potřebuje rybář do své výbavy.

V roce 2019 jsme pro Vás otevřeli novou kamennou prodejnu v Uherském Brodě.

Budeme velmi rádi, pokud se Vám bude v naší nové kamenné prodejně líbit a doufáme, že budete s našimi službami spokojeni.

Na Vaši návštěvu se těší team CARPCENTRUM.

LRM_EXPORT_332540208928625_20190722_170808070