Kamenná prodejna - Uherský Brod

Na ploše 120m² Vám nabízíme pohodlný samoobslužný prodej se širokým sortimentem zboží pro rybáře vč. odborného poradenství. Dále pak velký výběr vybavení pro camping a pobyt u vody  (bivaky, lehátka, křesílka, spacáky, přístřešky, deštníky, nafukovací čluny, stojany na pruty a další doplňky) a velké množství dalších doplňků pro rybaření.


Prodejna se nachází v nově zrekonstruovaném objektu na ulici Dolní Valy v centru města Uherský Brod.


Parkovat lze cca do 50m kolem prodejny v přilehlých uličkách, odstavných plochách, nebo na rozlehlých parkovištích cca 200m POD a NAD prodejnou (patrové parkoviště u OD KVANTO, Aquapark DELFÍN) .

V případě zájmu Vás rádi navedeme na naše privátní parkoviště za prodejnou kde je možný pohodlný transport zboží s obsluhou přímo do kufru Vašeho auta.

Dále nabízíme službu rozvozu zboží větších rozměrů a váhy u nás zakoupené v okolí Uherského Brodu zdarma (tato služba je možná po dohodě).

 

PROVOZNÍ  DOBA:

Po - Pá: 9:00 – 17:00 hod. ( polední pauza 12:00 – 12:30 hod. )
Sobota: 8:00 – 11:00 hod. 
Neděle: zavřeno
 

Pozor omezení provozu !!!!

Vážení zákazníci, v termínech 16.9. až 24.9. a následně pak ještě 1.10 až 8.10. bude na naší prodejně omezen provoz. Omezení bude spočívat ve zkrácení pracovní doby na 9:00 až 15:00 hod. a zrušení sobotního provozu. Omezení se dotkne také dostupnosti na našem kontaktním telefonním čísle, proto prosíme všechny zákazníky, aby raději využívaly po tuto dobu ke komunikaci email: info@carpcentrum.cz. Toto omezení bude platné denně v uvedené dvě časové období. 

Děkujeme za pochopení.

Mimo provozní dobu se Vám budeme věnovat po předchozí telefonické domluvě na telefonu +420 777 915 943 (pokud to bude v našich silách budeme se snažit maximálně přizpůsobit vašim požadavkům)

kosik produkt centrum pomoc karta pozicka

120m²  prodejní plochy

 Tisíce produktů skladem  Centrum města Uherský Brod Profesionální přístup odborného personálu Možnost platby kartou

Splátkový prodej