Vážení zákazníci POZOR !!!! 25.8. až 27.8. nebude probíhat expedice eshopu a bude zavřená i naše kamenná prodejna z důvodu dovolené. Nebude také dostupná ani naše telefonní linka. Veškeré objednávky budou vyřizovány a expedovány opět od 28.8.2026. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1070 hodnocení
5
1059x
4
9x
3
0x
2
1x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

IM Avatar autora Iveta Marešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.8.2025
LK Avatar autora Ladislav Kunc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.8.2025
Vše ok
JZ Avatar autora Josef Zmeškal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.8.2025
Spokojen nejsem s platební metodou tohoto obchodu.Dopředu nikdy nic neplatím.Za mě bez bodu.
MV Avatar autora Marek Vymětal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.8.2025
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.8.2025
5 z 5, výborná domluva a rychlé dodání, není co dodat
JP Avatar autora Jiří Petrzilek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2025
PJ Avatar autora Pavel Juříček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2025
Špičkový obchod, rychlá komunikace, pří hledání zboží první kliknu na ně…
PT Avatar autora Pavel Topič Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.7.2025
Moc spokojen hlavně z Boatman actor z echolotem za příznivou cenu jinde to mají moc předražené!!!
DZ Avatar autora Dita Zbytovska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.7.2025
BB Avatar autora Božena Borseníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2025
JP Avatar autora Jiří Pustka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.7.2025
Velmi vstřícné jednání .
KD Avatar autora Karel Dvořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.7.2025
IK Avatar autora Ilona Koktanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.7.2025
Vše bylo fajn rychlé dodání
RP Avatar autora Radovan Pokorný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.7.2025
RM Avatar autora Roman Michalec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.7.2025
PB Avatar autora Petr Benda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.7.2025
Parada
JT Avatar autora Jozef Trembecky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2025
jeste jsem ho ani nerozbalil ale urcite budu spokojeny
PS Avatar autora Pavel Skopal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2025
MT Avatar autora Michal Trefil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2025
Spokojenost veliká.Pěkně zabalené,rychle dodané a ceny fajné.Tož tak.. :-)
RS Avatar autora Radek Strnad Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2025
Nemá chybu max spokojenost teda jako vždy.

Ovládací prvky výpisu

1070 položek celkem