POZOR DOVOLENÁ !!!!!! 30.7.2021 - 8.8.2021 bude naše kamenná prodejna z důvodu dovolené zavřená. Objednávky z eshopu budou vyřizovány až po tomto datu. Děkujeme za pochopení.

Carp Centrum - máme otevřeno !!!!

Jsme rádi, že Vás můžeme srdečně přivítat v naší nové kamenné prodejně s rybářskými potřebami CARPCENTRUM, kterou jsme pro Vás otevřeli v Uherském Brodě!

Naše vize je přivést důvěru klientely do naší prodejny, kterou tvoří tým mladých nadšených kaprařů, kteří si zvolili vlastní cestu bez tlaku dodavatelů a upřednostňování konkretních značek. Poskytneme vám jen zboží, které je námi testované a splňuje konkretní kvalitu. Neženeme se za milionovým skladem, ale z daných značek si zboží vybíráme. Náš tým nerozděluje komunitu! Nerozlišujeme jestli chytáte na soukromé vodě, nebo svazové a nebo na zelenou nebo červenou značku. Jsme jedna rodina a nasloucháme lidem.

Je před námi spousta práce, ale jelikož chceme, ať jste Vy, naši budoucí zákazníci maximálně spokojeni, dál makáme na 100%.
Těšit se můžete na přední světové značky, ale i značky malých výrobců, kde uspokojíme požadavek na seriozní ceny a podporu tuzemského trhu.