Chceš slevu 100 Kč
na první nákup?
ANO
NE

Transportní vozík FOX Explorer Barrow

Kód: CTR012
Tip
Značka: FOX
7 410 Kč / ks 6 124 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Unikátní vozík Explorer Barrow

Detailní informace

Transportní vozík FOX Explorer Barrow
Na objednávku | CTR012
7 410 Kč / ks
6 124 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Unikátní vozík Explorer Barrow byl navržen jako jeden z nejvíce univerzálních vozíků dostupných kdy na trhu. Je navržen rybáři podnikající krátkodobé vycházky k vodě, ale s ohledem na možnost využití i při dlouhodobém lovu, kdy je zapotřebí i lehátka a jiné výbavy. Celý koncept Exploreru je takový, aby při krátkém rybolovu mohl rybář nechat většinu věcí na vozíku a v klidu se věnovat rybaření, ale při potřebě rychlého přesunu, bylo vše bezproblémové a snadné. Nicméně, díky své chytré konstrukci s výsouvnou přední částí u kolečka, může být vozík převeden na prostornější a tím schopen pojmout větší výbavu pro delší vycházky k vodě, jako třeba právě lehátko. Toto prodloužení také chytře rozloží celkovou váhu přidaného nákladu, tudíž tento náklad bude snadno přepravitelný a váha vybalancovaná. Explorer vozík je plný skvělých funkcí, je dodáván s centrální odepínací taškou, která je vyvedena v nové Fox Camo barvě a společně s ní jsou zde také dvě kapsy ze síťoviny, které jsou umístěny po obou stranách kola. Tyto síťové tašky jsou ideální na ukládání různých předmětů, jako například 5l láhve s vodou, návnady, nástrahy a podobně. Explorer byl navržen jako perfektní vozík na krátkodobé vycházky. Všechny tašky jsou opatřeny zipy na stranách umožňující snadný a rychlý přístup k obsahu tašek, bez nutnosti vyskládávání celého obsahu vozíku.

• Rozšiřitelný přední držák na tašku - umožňuje posazení tašky Camolite Barrow Bag (dostupná samostatně) na přední část vozíku při přepravě lehátka. Při krátkodobém lovu bez lehátka lze snadno zatáhnout přední část a tašku otočit, čímž pak směřuje směrem k Vám. Konstrukce zajišťuje dokonalé vyvážení při obou způsobech použití.

• Ergonomicky tvarované odnímatelné rukojeti

• Robustní ocelový rám

• Systém rychlého odmontování kola, které je nafukovací.

• Otočné nohy s hrotem na spodní části pro lepší fixaci

• Kompaktní design s velmi malými rozměry při zabalém stavu pro snadný transport i v malém autě

• Dodáváno se dvěmi FX Universal Barrow Straps, které se připínají do oček na rámu

• Dodáváno se uložnou taškou v Camo barvě, která se jednoduše zavěsí na střed rámu a může být naplněna různým vybavením, jako například taškami Camolite storage bags, které jsou ovšem dostupné samostatně

• Dodáváno s dvěmi síťovanými kapsami (s bočním otevíráním), které se umisťují po stranách kola

• Kompatibilní s novou řadou CamoLite tašek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: