POZOR DOVOLENÁ !!!!!! 30.7.2021 - 8.8.2021 bude naše kamenná prodejna z důvodu dovolené zavřená. Objednávky z eshopu budou vyřizovány až po tomto datu. Děkujeme za pochopení.

Zavážecí klip Line Control Arm

Kód: RM-LCA
Tip
Neohodnoceno
Značka: RIDGEMONKEY
449 Kč / ks 371 Kč bez DPH
Vyprodáno
Všechny problémy se zavážením, kdy potřebujete mít odklopenou cívku a často potřebujete na pomoc ještě další pár rukou jsou vyřešené! Je tady Ridgemonkey Line Control Arm, který je navržený tak, aby šel pohodlně nasadit na většinu Big Pit navijáků (navijáky s velkou cívkou).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o rameno, které nasadíte na cívku navijáku a které při vyvážení došponovává vlasec tak, aby vám nevypadával z cívky. Původně bylo navržené pro použití ve spojení s vyvážecí loďkou, ale lze ho využít při každé situaci, kdy je potřeba mít vlasec mírně vypnutý, aby se mohl následně plynule uvolnit z cívky. Při zanášení montáží podél břehu, ale také při lovu dravců. rameno s lemem pěny, které chrání vlasec před poškozením sklopné vnější svorky pro snadné přichycení robustní polypropylenová konstrukce zabraňuje zkroucení vlasce, nepotřebujete používat brzdu navijáku jedna velikost, která pasuje na většinu navijáků EUIPO registrovaný design

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: